Fejlesztés alatt
logo
2023. február 6., hétfő |
Dóra, Dorottya napja

Beruházási és Vagyonkezelési Osztály

  Elérhetőségek

 

 

KISNÉ STARK VIOLA
osztályvezető
II. em. 25. szoba
Tel: +36-1-289-2100/322,
E-mail cím: Stark.Viola@ph.soroksar.hu  

dr. Török-Gábeli Katalin
osztályvezető-helyettes és jogtanácsos
II. em. 27. szoba
Tel.: +36-1-289-2100/367
E-mail cím: torokgabeli.katalin@ph.soroksar.hu

Szabó Bernadett
osztályvezető-helyettes és beruházási ügyintéző
II. em. 21. szoba
Tel.: +36-1-289-2100/158
E-mail cím: Szabo.Bernadett@ph.soroksar.hu

Czéllai-Vörös Zoltán
informatikus
III.  em. 37. szoba
Tel.: +36-1-289-2100/257
E-mail cím: czellai.zoltan@ph.soroksar.hu

dr. Ádám Endre
ügyintéző
II.em. 23.szoba
Tel.:+36-1-289-2100/510
E-mail cím: adam.endre@ph.soroksar.hu

Bella Melinda
csatornázási ügyintéző
III.em.39.szoba
Tel: +36-1-289-2100/510
E-mail cím: bella.melinda@ph.soroksar.hu

Bodó János
útfelügyelő
III.em. 38. szoba
Tel.: +361-289-2100/238
E-mail cím: bodo.janos@ph.soroksar.hu

Farkas-Eszenyi Bianka Dominika
gondnoksági ügyintéző
II.
em. 27. szoba
Tel.: +36-1/289-2100/509
E-mail cím: eszenyi.bianka@ph.soroksar.hu

Sz. Kissné Gidó Klára
titkárnő
II.
em. 26. szoba
Tel: + 36-1-289-2188, + 36-1-289-2100/298
E-mail cím: gido.klara@ph.soroksar.hu

Gőgh Zita
ingatlanhasznosítási ügyintéző
II.
em. 22. szoba
Tel: + 36-1-289-2198, +36-1-289-2100/234
E-mail cím:
gogh.zita@ph.soroksar.hu

Iván- Mikulás Edina
gazdasági ügyintéző
II.
em. 37. szoba
Tel.: +36 1 289-2100/230
E-mail cím: ivan-mikulas.edina@ph.soroksar.hu

Kállai Csabáné
vagyonkezelési ügyintéző
II.
em. 29. szoba
Tel.: +36-1-289-2100/239
E-mail cím: kallai.csabane@ph.soroksar.hu

Kürthy András
Mélyépítési és közlekedési ügyintéző
III. em. 38. szoba
Tel.: +361-289-2100/323
E-mail cím: Kurthy.Andras@ph.soroksar.hu

Madarasi Zsuzsánna
pénzügyi ügyintéző
II.
em. 22. szoba,
Tel.: +36-1-289-2100/232
E-mail cím:
madarasi.zsuzsa@ph.soroksar.hu

dr. Molnár Henriett
jogász
II.
em. 29. szoba
Tel.: +361-289-2100/102
E-mail cím: dr.molnar.henriett@ph.soroksar.hu

Szabó Éva
telekgazdálkodási ügyintéző
II.
em. 23. szoba
Tel.:+36-1-289-2100/128
E-mail cím: Szabo.Eva@ph.soroksar.hu

Németh László
gondnok
Tel.: +36-1/289-2100/154
E-mail cím: nemeth.laszlo@ph.soroksar.hu

Nagy Balázs
informatikus
III. em. 37. szoba
Tel.: +36 1 289-2100/140
E-mail cím: Nagy.Balazs@ph.soroksar.hu